Reflexní (samonavíjecí) náramky s potiskem

Reflexní samonavíjející náramky - známé také jako klap nebo flexi náramky - s reklamním potiskem jsou relativně novou novinkou ve světě ochranných pomůcek. Tyto náramky jsou navrženy tak, aby udržely jednotlivce viditelné za špatných světelných podmínek, což může být zvláště důležité pro lidi, kteří pracují nebo cvičí venku, pro motoristy a jiné osoby, které může být obtížně vidět. Samonavíjecí funkce eliminuje potřebu ručního nastavování, díky čemuž je používání náramků pohodlné. Výhodou reflexních samonavíjecích náramků je přidání reklamního potisku na tyto náramky, což ocení zejména firmy, které budují svoji značku. Naše náramky jsou dostatečně dlouhé, takže se mohou nosit dokonce i přes silnější zimní oděvy.

Reflexní samonavíjecí náramky představují jednoduchý způsob, jak zůstat viditelný za špatných viditelných podmínek, a tím zvyšují bezpečnost v terénu nebo na stavbách. Reflexní materiál na náramku odráží světlo, což řidičům usnadňuje rozpoznání nositele na silnicích. To může pomoci předejít nehodám a udržet nositele v bezpečí.

Samonavíjecí náramky jsou vyrobené z reflexní fólie a tenké ocelové vložky, která změnou tvaru způsobuje samonavíjecí efekt. Vložka a fólie se zatavují do PVC obalu, spodní část tohoto obalu tvoří příjemný sametový potah. Lehkým úderem o ruku nebo nohu páska sama přilne (navine se) k zápěstí nebo kotníku.

Reklamní předmět je vhodný pro každou akci. Náramek lze používat pro zvýšení bezpečnosti účastníka silničního provozu. Je velmi vhodný pro jízdu na kole, běh nebo chůzi po vozovce za snížené viditelnosti. Rychle a lehce se aplikuje, je vhodný pro děti. Samonavíjecí náramek s potiskem si oblíbily zdravotní pojištovny, pojištovací agentury, městské příspěvkové organizace, stavební firmy, kurýři, ústavy sociální péče, výrobci kol nebo prodejci dopravních prostředků.

Samonavíjecí náramky, svinovací, reflexní s potiskem

Zvolte množství (ks):
Vyberte si velikost náramku:36 základních barev náramkůPočet barev loga:Vzorník reflexních samonavíjecích náramků v pdf.

 

 

 

Rozměry produktu
230 x 30 mm Děti
300 x 30 mm Dospělí
340 x 30 mm Prodloužená velikost
400 x 30 mm Extra dlouhá velikost
400 x 40 mm Maxi velikost
400 x 30 mm S jedním diskem pro potisk
340 x 30 mm S dvěma disky pro potisk

 

 

Informace o produktu
Id produktu SN 01
Rozměr  dle seznamu výše
Materilál polyester
Barvy 36 barev (reflexních nebo bez efektu)
Cena na dotaz
Termín dodání na dotaz

 

Reklamní textil

Kvalita reklamního textilu: 100% - 10 votes
Spolehlivost dodání reklamního textilu: 100% - 1585 votes

Ganymede

Kvalita ověřená časem.

Pros

Stále mám na ruce i dlouho po koncertu.

Hezký vzpomínka, kterou si prodlužuji zážitek.