Silikonové náramky segmentované

Silikonové náramky segmentované jsou populární druh náramků, které se často nosí jako módní doplněk nebo jako reklamní předmět pro určité společnosti, organizace nebo akce. Segmentované náramky mají dva nebo více oddělených segmentů různých barev, které se střídají v nepravidelných intervalech. Některé akce nebo marketingové kampaně vyžadují vícebarevné náramky.

Tyto náramky jsou vyrobeny z měkkého silikonového materiálu, který je příjemný na dotek a snadno se přizpůsobuje tvaru zápěstí. Silikonová hmota je smíchána z více barev. Jsou k dispozici v mnoha různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Silikonové náramky segmentované si můžete nechat vyrobit s vlastním logem. Technologie brandingu: potisk, slepá ražba nebo ražba s barevnou výplní. Ukažte své perfektní logo světu!

Segmentované náramky jsou oblíbené mezi lidmi všech věkových kategorií, od dětí po dospělé, a jsou také velmi populární jako suvenýry a propagace pro různé události a organizace.

silikonový náramek segmentovaný

Zvolte množství (ks):Vyberte si velikost náramku:

   
   
   


Počet barev a provedení loga:Do pole napište zvolenou barvu:
Základní vzorník silikonových náramků v pdf.

 

 

 

Náramek-segmentovaný Náramek-segmentovaný Náramek-segmentovaný Náramek-segmentovaný Náramek-segmentovaný Náramek-segmentovaný

Informace o produktu
Id produktu N 14
Materiál 100% silikon
Min. množství pro dodání 100 ks
Způsob brandingu ražba, ražba s výplní, potisk
Skladem zakázková výroba
Cena na dotaz
Termín dodání na dotaz

 

Silikonové náramky

Kvalita silikonových náramků: 100% - 1865 votes
Spolehlivost dodání silikonových náramků: 100% - 1653 votes

Ganymede

Kvalita ověřená časem

Kontaktujte nás

Ganymede
GSM: 603 149 354
rb@ganymede.cz

Zákaznický servis