Šňůrky na krk

Reklamní šňůrka na krk je užitečný pomocník pro každý den. Šňůrka na krk se používá k nošení různých předmětů. Nejčastěji to bývají klíče. Proto se také někdy mluví o klíčence. Šňůrky na krk mohou nosit i jiné praktické věci jako například mobilní telefon nebo otvírák na pivo.

Firmy a podnikatelé oceňují především možnost brandování. Šňůrka na krk se tak stává reklamním nosičem, který slouží k propagaci podnikání. Potisk je možné provést z jedné nebo z obou stran. Šňůrky na krk spolu s visačkou najdou své uplatnění na veletrzích nebo v zabezpečených zónách podniků a firem. Je to ale také velmi oblíbený malý reklamní rozdávací dárek, který slouží jako poděkování firemním zákazníkům.

Šňůrky na krk se obvykle vyrábí z textilu (polyester, satén, nylon nebo ekomateriály). Mohou být vyrobené i z PVC. Šňůrka na krk může být vybavena rozpínací částí - trojzubcem. Který jednoduše odděluje kratší část s karabinou. Zákazníci, kteří hledí na bezpečnost svých zaměstnanců nechávají šňůrky na krk vybavit bezpečností spojkou za krk, která lanyard rozepne v případě nehody a zabraňuje tak možnosti škrcení.

Nabízíme všechny druhy šňůrek na krk, ale raději jim říkáme lanyardy. Klikněte prosím na obrázek nebo tento odkaz Kompletní nabídka šňůrek na krk a přesunete se do sekce reklamních  lanyardů s potiskem.

Šňůrky na krk

Lanyardy

Kvalita lanyardů: 100% - 1325 votes
Spolehlivost dodání lanyardů: 100% - 1100 votes

Ganymede

Kvalita ověřená časem