Textilní náramek s plombou

Nabízíme náramky se sublimačním potiskem nebo kompletně vytkávané. Vytkávané jsou primárně určené k zabezpečení kontrolovaného přístupu na akce s větším počtem návštěvníků. Po aplikování plomby je náramek nadále již nepřenosný, funguje tedy jako identifikační. Látkový náramek je ekologický. Navíc funguje jako zajímavý módní doplněk. Lidé jej nosí ještě dlouho po ukončení akce.

Textilní identifikační náramky s plombou jsou ideálním řešením pro organizace, které potřebují jednoduchý a efektivní způsob identifikace svých zaměstnanců nebo účastníků akcí. Saténové náramky jsou nepromokavé a odolné vůči opotřebení, což zajišťuje dlouhou životnost. Náramky vyrábíme s vlastním reklamním sublimačním potiskem, což z něj vytváří skvělý marketingový nástroj.

Textilní identifikační náramky s plombou se snadno nasazují na zápěstí a pohodlně se nosí. Jsou vyrobeny z kvalitního saténového materiálu, který je odolný vůči opotřebení a nepromokavý. Díky tomu jsou vhodné pro použití v různých podmínkách, včetně venkovních akcí. Plomba na textilních náramcích slouží k zajištění bezpečnosti a zabránění neoprávněnému použití. Náramek je vhodný pro každou ruku. Plomba se jednoduše nasadí na oba konce stuhy a na zápěstí dátáhne. Plomba se netiskne kleštěmi. Po aplikaci nelze náramek z ruky odstranit bez poškození. To zajišťuje, že každý účastník akce má svůj vlastní náramek a nelze ho předat jiné osobě. Pořadatelská služba může návštěvníky lehce kontrolovat.

Reklamní potisk na textilních náramcích je skvělým způsobem propagace vaší organizace nebo akce. Potisk může obsahovat logo, jméno akce nebo jakýkoliv jiný text nebo obrázek. To zajistí, že vaše organizace bude viditelná a zapamatovatelná.

Standardní dodání cca dva týdny.

Textilni náramky s plombou

 


Zvolte množství (ks):
Vyberte si šířku náramku:

   
   


Potisk:

   
   

 

 

 

Informace o produktu
Id produktu TN 01
Šířka stuhy 10 mm, 15 mm
Materilál polyester
Barvy podle vzoru
Min. množství pro dodání 100 ks
Plomba PVC (samouzavírací)
Skladem zakázková výroba
Cena na dotaz
Termín dodání cca 2 týdny

 

Reklamní textil

Kvalita reklamního textilu: 100% - 10 votes
Spolehlivost dodání reklamního textilu: 100% - 1585 votes

Ganymede

Kvalita ověřená časem.

Pros

Stále mám na ruce i dlouho po koncertu.

Hezký vzpomínka, kterou si prodlužuji zážitek.