Reklamní bandany,
multifunkční šátky a nákrčníky

Bandany na míru, perfetkní pro Vaše loga.

Reklamní bandana je oblíbená pokrývka hlavy, která může být použita jako reklamní nosič. Je to jeden z mnoha způsobů, jak propagovat svou značku nebo produkt. Bandana se obvykle tiskne s logem nebo zprávou, kterou chcete sdělit vašim zákazníkům, a může být rozdávána jako reklamní dárek na různých akcích, jako jsou sportovní události, festivaly, konference nebo jako součást propagačních balíčků.

Bandana se vyrábí z různých materiálů, jako je bavlna, polyester nebo mikrovlákno, a může mít různé velikosti a tvary. Kromě toho, že je to účinný způsob propagace vaší značky, může být bandana také praktickým doplňkem pro vaše zákazníky, kteří ji mohou používat jako šátek, kapesník, ochranu proti slunci nebo jako součást sportovního vybavení.

Zkuste investovat do reklamy a vyzkoušejte populární bandany, multiúčelové šátky. Nabízíme je v sériích, potištěné vaším firmením logem.

V době pandemie Covid-19 se tento šátek osvědčil jako základní bariéra úst a nosu pro přenos této nakažlivé choroby. Ochraňte sebe i své okolí před šířením kapénkové infekce.

Variabilní použití bandany

Návod na použití multifunkčního šátku - Bandana

 

 

 

 

 

 

Reklamní textil

Kvalita reklamního textilu: 100% - 10 votes
Spolehlivost dodání reklamního textilu: 100% - 1585 votes

Ganymede

Kvalita ověřená časem.

Pros

Hřeje krk nebo hlavu!

Zima se ke mě nedostane!

Kontaktujte nás

Ganymede
GSM: 603 149 354
rb@ganymede.cz

Zákaznický servis