Podložky pod myš s plnobarevným potiskem

  • Podložky s vlastním reklamním sdělením a logem
  • Počet barev neovlivňuje cenu
  • Praktický reklamní předmět
  • Chrání zápěstí před namožením
  • Reklama, která je často na očích
  • Kvalitní a dlouhodobý reklamní účinek

Podložka pod myš - obdélníkové

je vítáný reklamní předmět do každé firmy pro všechny uživatele, kteří ovládají svůj stolní počítač pomocí myši.. Ulevují ruce namáhání zápěstí a zároveň chrání před chladnou pracovní plochou. Podložky pod myš jsou vyráběné na zakázku podle grafické představy zákazníka. Reklamní podložky pod myš vlastní plnobarevnou grafikou. Výhodou je možnost výroby malé série.

Reklamní podložky pod myš vyrábíme v rozměru, a to 244 x 190 mm. Při objednávce Vám Grafiku a předtiskovou přípravu zpracujeme zdarma! (Pokud si chcete připravit vlastní grafiku, pamatujte že hlavní objekty včetně textů se musí dostat do obdélníku 230 x 175 mm) Síla podložky je 3 mm. Podložka má kulaté rohy. Ceny jsou uvedeny v ceníku níže. Podkladový materiál je protiskluzový, takže podložka pod myš se ke stolu pevně přilne. Pro výrobu podložky zasíláme svým zákazníkům šablonu. Návrh je potřeba připravit s přesahem grafiky "na spad".

Podložky pod myš - kruhové!

Novinka v naší nabídce - viz obrázek níže.

 

 

 

Reklamní podložky pod myš

  

Informace o produktu
Id produktu ORG 02
Rozměr a tvar 244 x 190 mm
Materilál Guma, PVC folie
Barvy dle designu
Min. množství pro dodání 100 ks
Cena na dotaz
Termín dodání na dotaz


Reklamní předměty

Kvalita reklamních předmětů: 100% - 2565 votes
Spolehlivost dodání reklamních předmětů: 100% - 1968 votes

Ganymede

Kvalita reklamních předmětů ověřená časem. Aromavisačky s vůní. Podložky pod myš, které chrání unavené zápěstí. Chladiče plechovek. Antistresové míčky. Vytkávané tkaničky s vaším logem. USB kreditky. Vozíkové mince. Sluneční brýle. Nápojové podtácky. Metry a měření pro řemeslníky a stavbyvedoucí. Reklamní lupy pro slabší zrak. Šikovné silikonové kapsy na mobily. Praktická leštítka na displeje. A mnoho a ještě více dalších reklamních předmětů z našeho e-shopu nebo katalogu.

Pros

Konečně pohodlná práce s myší. Skvělé!