Chladící obaly na plechovky a lahve s potiskem

  • Vynikající termoizolační vlastnosti
  • Termoobal s reklamním účinkem v horkém létě
  • Neoprénový skládací chladič, nezabírá místo
  • Vlastní termoobal s potiskem

 

 

 

Chladící obal na nápojové plechovky je vyroben z kvalitního neoprenu. Skvěle izoluje nápoje v horkých letních dnech a udržuje jejich optimální teplotu. Je to ideální společník nejen pro pobyt u domácích rybníků a přehrad, ale také na mořské pláže. Neztratí se ovšem ani na pracovišti nebo v kanceláři. Vychlazený obsah plechovky nebo lahve termoobalu vychutnají stejně dobře fanoušek piva i milovník nealko limonády. Neoprénové chladiče jsou skládací, takže pokud zrovna nejsou v akci, lze je jednoduše skladovat.

Termoobaly pro plechovky a lahve nabízíme ve dvou standardních rozměrech. Chladící obal pro lahev je vybaven zipovým uzávěrem. Na přání zákazníka jsme schopni dodat i upravené velikosti pro větší plechovky a lahve. U jednobarevných reklamních termoobalů je potisk proveden pomocí sítotisku. Seznam dostupných barev termoobalů Vám na dotaz zašleme. Počítejte se základním barevnou škálou, k dispozici však jsou i vzory a kamufláže. Na vyžádání zašleme vzorník barev a dekorů. Plnobarevný potisk se provádí pomocí sublimace, zde již zákazník není omezen výběrem základních barev.

Tvary chladičů

a) Plechovka    b) Lahev
Rozměry termoobalů z neoprenu Rozměry termoobalů z neoprenu

Ceny chladících obalů

 

 

 

Informace o produktu
Id produktu ORG 06
Materiál Neopren
Standardni velikost dle našeho střihu
Min. množství pro dodání 100 ks
Způsob brandingu sublimace, sítotisk
Skladem zakázková výroba
Cena na dotaz
Termín dodání na dotaz

Reklamní předměty

Kvalita reklamních předmětů: 100% - 2565 votes
Spolehlivost dodání reklamních předmětů: 100% - 1968 votes

Ganymede

Kvalita reklamních předmětů ověřená časem. Aromavisačky s vůní. Podložky pod myš, které chrání unavené zápěstí. Chladiče plechovek. Antistresové míčky. Vytkávané tkaničky s vaším logem. USB kreditky. Vozíkové mince. Sluneční brýle. Nápojové podtácky. Metry a měření pro řemeslníky a stavbyvedoucí. Reklamní lupy pro slabší zrak. Šikovné silikonové kapsy na mobily. Praktická leštítka na displeje. A mnoho a ještě více dalších reklamních předmětů z našeho e-shopu nebo katalogu.

Pros

Studené nápoje i v létě u vody díky Ganymede!